Prehliadky Bratislavy pre zahraničných turistov

Hľadáte sprievodcu na prehliadky mesta pre zahraničných turistov a návštevníkov Bratislavy? Tu sú naše odporúčania:


Daniela Radocha

English / anglický

Daniela was born to be a tour guide. She has a PhD. in microbiology but she sacrificed her scientific career for her passion – tours. And she really lives and breathes Taste Bratislava (the agency she founded in 2005), taking care of making visitors happy & satisfied as nothing is more appreciated than positive feedback from our customers. She is a creative person, always open to new ideas. Her favourite tour is the Craft Beer Tour. 

Daniela sa pre povolanie turistickej sprievodkyne doslova narodila. Získala doktorát z mikrobiológie, ale svoju vedeckú kariéru vymenila za sprevádzanie, ktoré ju nekonečne baví. Bratislavu s ňou spoznáte nie len cez chuť vynikajúceho tradičného jedla, miestneho vína, typického piva, ale aj prostredníctvom pútavých príbehov z bohatej bratislavskej histórie či zábavných pikošiek o obyvateľoch mesta. Daniela žije prácou a pre prácu v Taste Bratislava (agentúra, ktorú založila v roku 2015). Taste Bratislava sa špecializuje na jedinečné kultúrne a kulinárske zážitky, no organizuje tiež na mieru šité aktivity pre firemné akcie a team-buildingy.

+421 902 700 868

info@taste-bratislava.com 

www.taste-bratislava.com


Zuzana Godárová

nemecký, anglický

Sprievodkyňa, ktorá vašim nemecky alebo anglicky hovoriacim hosťom predstaví Bratislavu tak fundovane a pritom zaujímavo, ako to dokáže len málokto. Je spoluautorkou úspešnej publikácie Hudobný sprievodca po Bratislave. Z jej ďalšej ponuky spomeňme aspoň Po stopách nenápadných hrdinov - obetí komunizmu, či prehliadku bratislavského Horského parku.

+421 904 983 067

zgodarova@gmail.com

www.facebook.com/HudobnySprievodcaPoBratislave/


Dagmar Gubová

nemecký

Lektorka najvyhľadávanejšieho kurzu pre sprievodcov cestovného ruchu na Slovensku s výbornou znalosťou potrieb zahraničných návštevníkov Bratislavy. Vie rovnako dobre zorganizovať zaujímavý program v Bratislave, ako aj porozprávať o tom, čo v našom meste zaujíma nemecky hovoriacich turistov. 

+421 915 622 133

Dagmar.Gubova@karpatika.sk 


Ľubica Solanová

francúzsky, anglický

Rodená Bratislavčanka s vrúcnym vzťahom k svojmu rodnému mestu sa po 14 rokoch strávených v Belgicku rozhodla vrátiť a pomôcť návštevníkom prebádať krásy Bratislavy. Rada sa podelí o svoje vedomosti z dejín mesta aj pútavé príbehy o významných osobnostiach. Pripraví pre vás štandardnú, tematickú prehliadku, aj prehliadku prispôsobenú na mieru vašim potrebám.

+421 905 740 179

lubka1961@hotmail.be

www.lubasolanova.sk