Prehliadka pre malých architektov a dizajnérov

 
Chceš si vyskúšať, aké je to byť výtvarným umelcom alebo architektom? Chceš vedieť, prečo dnes domy, sochy a veci vyzerajú inak ako za dávnych čias? Vezmi svojich dospelákov, možno aj oni sa to radi dozvedia, a príď na našu prehliadku Bratislavy. Ukážeme ti, čo je to gotika, čo renesancia, barok či funkcionalizmus a ako ich v uliciach mesta rozoznať. Nech sa nenudia ani tvoji mladší súrodenci, pridáme aj niekoľko krásnych starých povestí. A to najlepšie na záver: prehliadku ukončíme v BIBIANE, kde objavíš červeno-žlto-modrý „bauhaus“ a kde sa budeš môcť na chvíľu premeniť na dizajnéra – čarovať s farbami a rôznymi materiálmi, či dokonca poskladať auto!
 
Tešíme sa na Vás!
 
a sprievodkyňa Ľubomíra Černáková
 
Určené pre deti od 8 rokov.
 
Termín
5. 5. 2019
2. 6. 2019
 o 10.00 hod.
 
Miesto stretnutia
pred BIBIANOU
 
Trvanie
45 minút + návšteva v BIBIANE
 
Vstupné
Platí sa len vstupné do BIBIANY (prehliadka je súčasťou programu)
Dospelá osoba: 2 €
Dieťa: 1,50 €
 
Počet miest je limitovaný.
Prosíme Vás, aby ste sa na prehliadku zaregistrovali.
 

Registrácia na Prehliadku pre malých architektov a dizajnérov

Ing. Ľubomíra Černáková použije údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári, na rezervovanie miesta na Prehliadku pre malých architektov a dizajnérov. Po prehliadke budú Vami poskytnuté údaje zlikvidované.

Zrušenie registrácie na Prehliadku pre malých architektov a dizajnérov

Po vyplnení tohto formulára zrušíme Vašu registráciu na prehliadku v nižšie uvedenom termíne a Vaše prihlasovacie meno a emailovú adresu okamžite zlikvidujeme z našej evidencie:

Fotogaléria

Záznamy: 1 - 1 zo 1